SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
246 000 €
(2 703 € / m²)
Satış
Atipik
1
91 m²
Бързарица, София

yatak odasıatypical
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ARCO REAL ESTATE продава ексклузивно просторен и светъл 3-стаен апартамент в София, кв. Овча Купел. I/ Описание: Апартаментът е с функционално раз...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Бързарица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar