SUPA24
298 450 €
(3 280 € / m²)
Satış
Atipik
1
91 m²
Цар Иван Асен II, София

yatak odasıatypical
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Тристаен апартамент в кв. Гео Милев, с площ 91 кв.м, разположен на първи етаж от четириетажна тухлена сграда. Жилището разполага с две спални, просто...

Diğer
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Цар Иван Асен II, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar