SUPA24
285 900 €
(1 999 € / m²)
Satış
Atipik
1
143 m²
Самоковско шосе, София

yatak odasıatypical
düz143 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

АКТ 14 и чл. 181 ЗУТ Представяме на вашето внимание слънчев и функционален четиристаен апартамент, разположен в една от най-перспективните и спокойни...

Diğer
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Самоковско шосе, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar