Teklifler listesi
9
9
9
129 000 €
(3 071 € / m²)
Satış
Atipik
1
42 m²
25-та, София
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
42 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Двустаен апартамент с голям двор и възможност за трета стая кв. 'Обеля' 1, ул. 25-та 25. Представяме Ви за прода...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
19günler
Güncellendi:
19günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
25-та, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.