SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
173 000 €
(2 662 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Георг Вашингтон, София

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ представя на вашето внимание двустаен апартамент с възможно преустройство в тристаен в квартал Банишора, на пешеходно разстояние...

Diğer
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Георг Вашингтон, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar