SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
648 480 €
(3 030 € / m²)
Satış
Atipik
1
214 m²
Брезовица, София

yatak odasıatypical
düz214 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Гъвкави схеми на плащане! 20% на ПД и 80% след АКТ 16! Прекрасен многостаен апартамент със западно изложение, позициониран на последен етаж с РЗП-214...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Брезовица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar