SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
301 000 €
(2 813 € / m²)
Satış
Atipik
1
107 m²
Кирил Буюклийски, София

yatak odasıatypical
düz107 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Тристаен апартамент с площ от 107 кв.м. ,състоящ се от антре, голяма дневна с кухненски бокс, две спални, две бани с тоалетни и тераса . Този трист...

Diğer
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Кирил Буюклийски, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar