SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
351 717 €
(2 931 € / m²)
Satış
Atipik
1
120 m²
Брезовица, София

yatak odasıatypical
düz120 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Гъвкави схеми на плащане! 20% на ПД и 80% след АКТ 16! Прекрасен тристаен апартамент със западно изложение, позициониран на трети етаж с РЗП-120,04м2...

Diğer
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 37günler

Yerellikler

Брезовица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar