SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
119 500 €
(1 707 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
Черни Дрин, София

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Реф. 011264 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба просторен двустаен апартамент в новострояща се жилищна кооперация в кв. ...

Diğer
Teklifin yaşı: 41günler
Güncellendi: 41günler

Yerellikler

Черни Дрин, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

БАС ПРОПЪРТИС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar