SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
265 000 €
(1 656 € / m²)
Satış
Atipik
1
160 m²
Мара Бунева, София

yatak odasıatypical
düz160 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

С ВКЛЮЧЕНИ ДВЕ НАДЗЕМНИ ПАРКОМЕСТА В ЦЕНАТА Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт има огромното удоволствие да Ви представи тристаен апартамент ...

Diğer
Teklifin yaşı: 39günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Мара Бунева, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

КАЛИСТА ЕСТЕЙТ ООД

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar