SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
111 000 €
(2 467 € / m²)
Satış
1
1
45 m²
Цвети Иванов, София

yatak odası1
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1-СТАЕН В ЛЮЛИН 1 | ЗА ПРОДАЖБА | ЮГ/ЗАПАД Titan Properties - офис Младост предлага едностаен апартамент за продажба в ж.к. Люлин 1, в удобен район с...

Diğer
Teklifin yaşı: 39günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Цвети Иванов, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar