SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
360 000 €
(2 769 € / m²)
Satış
Atipik
1
130 m²
бул. България, София

yatak odasıatypical
düz130 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Апартамент в изключително луксозна бутикова сграда изпъкваща с визия и качество, въпреки че самата тя е сред други луксозни нови сгради в района зад В...

Diğer
Teklifin yaşı: 42günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

бул. България, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ИМОТИ КОРЕКТКОМ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar