SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
193 017 €
(2 145 € / m²)
Satış
Atipik
1
90 m²
Бързарица, София

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Тристаен апартамент на етаж трети с РЗП-89,36м2, ЗП-75,06м2 и разпределение: антре, дневна с кухненски бокс и трапезария-22,33м2, две спални-12,56 и 1...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Бързарица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar