Teklifler listesi
11
11
11
185 000 €
(3 083 € / m²)
Satış
Atipik
1
60 m²
Славовица, София
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
60 m²
banyolar
Çevir İngilizce
КУПИ ЗА EUR 693 НА МЕСЕЦ! !!! ЕКСКЛУЗИВНА ОФЕРТА!!! БЕСТ СЕЛЪРС предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в ж.к. Гоце Делчев . За да не из...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
56günler
Güncellendi:
34günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Славовица, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.