SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 000 €
(4 211 € / m²)
Satış
Atipik
1
71 m²
Дончо Ватах, София

yatak odasıatypical
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Реф. 013031 Агенция за недвижими имоти BAS Properties предлага за продажба тристаен апартамент в жк. Хаджи Димитър, гр. София. Основни параметри: ...

Diğer
Teklifin yaşı: 62günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Дончо Ватах, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

БАС ПРОПЪРТИС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar