Teklifler listesi
10
10
10
259 900 €
(2 321 € / m²)
Satış
Atipik
1
112 m²
Кирил Буюклийски, София
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
112 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Тристаен апартамент, състоящ се от: коридор, хол с кухненски бокс и тераса, две спални,две бани с WC и две тераси . Очакван акт 16 края на 2026 ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
59günler
Güncellendi:
22günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Кирил Буюклийски, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.