SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
145 000 €
(3 085 € / m²)
Satış
1
1
47 m²
ж.к. Люлин 4, София

yatak odası1
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

📌 Референтен номер: 2105157 ❗ Революшън Естейт представя едностаен апартамент в ж.к. Люлин 4.❗ В близост до имота ще намерите: Районът е добре ус...

Diğer
Teklifin yaşı: 100günler
Güncellendi: 100günler

Yerellikler

ж.к. Люлин 4, София
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar