SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
125 000 €
(1 645 € / m²)
Satış
Atipik
1
76 m²
бул. Ришки проход, Шумен

yatak odasıatypical
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

!!!ЕКСКЛУЗИВНО!!! САМО от Имоти Силви!!! КЛЮЧ в агенцията!!!ТОП ЛОКАЦИЯ!!! Тристаен апартамент до училищата кв. Добруджански! Разпределението е как...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

бул. Ришки проход, Шумен
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

НЕДВИЖИМИ ИМОТИ СИЛВИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar