SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
170 000 €
(1 735 € / m²)
Satış
Atipik
1
98 m²
Стара планина, Шумен

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Обади се сега и цитирай този КОД: 693376 Адрес предлага мезонет в сграда ново строителство. Апартаментът е 98кв.м и е разпределен на: първо ниво - дне...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Стара планина, Шумен
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - КАНТОРА ШУМЕН

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar