SUPA24
215 900 €
(2 510 € / m²)
Satış
Atipik
1
86 m²
Петко Д. Петков, Русе

yatak odasıatypical
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Предлагаме тристаен апартамент с площ от 86 кв.м., разположен на среден етаж в идеалния център на града. Имотът е за ремонт, което предоставя отлична ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Петко Д. Петков, Русе
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar