SUPA24
116 928 €
(1 827 € / m²)
Satış
Atipik
1
64 m²
Петко Д. Петков, Русе

yatak odasıatypical
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ЕРА Имоти Надежда предлагаме на Вашето внимание компактен, но изключително функционален двустаен апартамент с площ от 64.96 кв.м, разположен в нова, л...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Петко Д. Петков, Русе
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЕРА ИМОТИ НАДЕЖДА

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar