SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
89 000 €
(1 648 € / m²)
Satış
Atipik
1
54 m²
България, Разград

yatak odasıatypical
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Продава се двустаен среден апартамент на ул. Васил Левски. Имота се състои от просторен хол, кухня с трапезария, спалня, баня с тоалетна и една тераса...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

България, Разград
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar