SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
140 000 €
(1 228 € / m²)
Satış
3
2+
114 m²
Несебър, Равда

yatak odası3
düz114 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

POOL VIEW 3 BED apartment, 114 sq.m., in Apollon 4, between Ravda and Nessebar We offer you a 3 BED 2 BATH apartment in a gated development Apollon 4,...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Несебър, Равда
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar