Teklifler listesi
10
10
10
92 496 €
(1 201 € / m²)
Satış
Atipik
1
77 m²
Св. Св. Кирил и Методий, Равда
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
77 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Референтен номер: 15106. Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен на партерен етаж в модерна жилищна сграда без такса подд...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
75günler
Güncellendi:
75günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Св. Св. Кирил и Методий, Равда
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.