SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
105 000 €
(1 329 € / m²)
Satış
Atipik
1
79 m²
Св. Св. Кирил и Методий, Равда

yatak odasıatypical
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Изцяло обзаведен! Затворен комплекс! АКТ 16! ID Realty ви представя уютен апартамент с две спални с. Равда. Имотът се състои от антре, всекидневна с ...

Diğer
Teklifin yaşı: 85günler
Güncellendi: 85günler

Yerellikler

Св. Св. Кирил и Методий, Равда
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АЙ ДИ РИАЛТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar