SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
74 900 €
(1 086 € / m²)
Satış
2
1
69 m²
1-ва, Несебър

yatak odası2
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Hot Offer! Converted 2-Bedroom Apartment | Karlovo Aparthotel, Sunny Beach – 200 m from the Beach
IBG Real Estates is pleased to offer for sale this e...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

1-ва, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IBG Real Estates Ltd.

Desi Dimitrova

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar