Teklifler listesi
20
20
20
51 900 €
(1 483 € / m²)
Satış
Atipik
1
35 m²
Афродита, Несебър
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
35 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Furnished Studio with Pool View | Aphrodite 2, Sunny Beach
IBG Real Estates offers for sale this cozy furnished studio in Aphrodite 2 complex, locate...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Афродита, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.