SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
43 000 €
(1 593 € / m²)
Satış
Atipik
1
27 m²
sunny beach, Несебър

yatak odasıatypical
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Fully renovated studio, 27 sq.m., Sunny Day 4, 10 min to the sea KC Properties is pleased to offer you this fully furnished studio apartment, which is...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

sunny beach, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar