SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
61 000 €
(1 694 € / m²)
Satış
Atipik
1
36 m²
Chaika, Несебър

yatak odasıatypical
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beautiful top floor studio, 36 sq.m. in Holiday Fort Club, Sunny beach! KC Properties is pleased to offer you this property which is modernly furnishe...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chaika, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar