SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
88 000 €
(1 100 € / m²)
Satış
1
1
80 m²
Пясъците, Несебър

yatak odası1
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 BED top floor apartment, 80 m2, in Flores Park, center of Sunny beach We are pleased to offer you this spacious property situated in the center of S...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Пясъците, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar