SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
103 500 €
(1 882 € / m²)
Satış
1
1
55 m²
sunny beach, Несебър

yatak odası1
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

1 BED pool view apartment, 55 sq.m., in Cascadas Family Resort, Sunny beach Cozy, fully furnished 1 bedroom apartment for sale in an elite residential...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

sunny beach, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar