SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
165 000 €
(1 667 € / m²)
Satış
1
1
99 m²
Пясъците, Несебър

yatak odası1
düz99 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Luxury penthouse, 99 sq.m., with a large terrace, in Emilia Romana Park, Sunny beach, option for a payment plan Very luxurious 1 BED apartment is offe...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Пясъците, Несебър
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KC Properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar