SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
70 000 €
(933 € / m²)
Satış
Atipik
1
75 m²
Ведрина, Габрово

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏡 Търсите двустаен апартамент в гр. Габрово, който да съчетава спокойствие и удобство? ⚠️ Уморени ли сте от имоти в центъра с шум, липса на паркиран...

Diğer
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 35günler

Yerellikler

Ведрина, Габрово
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar