SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
81 800 €
(2 272 € / m²)
Satış
Atipik
1
36 m²
Брацигово, Бургас

yatak odasıatypical
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Агенция за недвижими имоти "Титан Пропъртис" предлага на Вашето внимание за продажба, Двустаен апартамент находящ се в кв. Сарафово. Намира се в бли...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Брацигово, Бургас
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar