SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
36 000 €
(1 286 € / m²)
Satış
1
1
28 m²

yatak odası1
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Description of object:
For sale is a studio in the Sunny Day 5 complex in the holiday resort of Sunny Beach, Bulgaria.

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nils Ott Group Ltd.

Nils Ott Group Ltd.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar