SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
140 000 €
(1 505 € / m²)
Satış
Atipik
1
93 m²
бул. България

yatak odasıatypical
düz93 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Оферта 81031 Тристаен апартамент в кв. Кършияка, Пловдив, в комплекс Magnolia Forest. Жилище с АКТ 16 в ново строителство. 🏡 Площ: 93 кв.м 🏢 Етаж...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

бул. България
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar