SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
88 900 €
(816 € / m²)
Satış
Atipik
1
109 m²
Царевец

yatak odasıatypical
düz109 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

✅ БЕЗ КОМИСИОН ✅Оферта 20068 🏡 Агенция за недвжими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' представя за продажба двустаен апартамент в сграда с АКТ 14 в кв. Христо Смир...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Царевец
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ГОЛД ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar