SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
92 450 €
(1 380 € / m²)
Satış
Atipik
1
67 m²
Царевец

yatak odasıatypical
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

📢 БЕЗ КОМИСИОН - ЦЕНИ ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! ✅ ОФЕРТА:15698 - Агенция за недвижими имоти ГОЛД ИМОТИ , има удоволствието да Ви предложи двустайни и ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Царевец
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ГОЛД ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar