SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
74 537 €
(1 285 € / m²)
Satış
Atipik
1
58 m²
Остромила

yatak odasıatypical
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

📢 БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🏷️ ОФЕРТА: 20280 🏡 Агенция ГОЛД ИМОТИ представя двустайни апартаменти в новостроящ се бутиков жилищен ко...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Остромила
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ГОЛД ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar