SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
105 800 €
(2 351 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
Цар Симеон

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Продава се първокласен недвижим имот, разположен в непосредствена близост до хотел 'Кемпински' и кабинковия лифт. Имотът е стратегически позициониран ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Цар Симеон
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar