SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
172 553 €
(1 527 € / m²)
Satış
Atipik
1
113 m²
Остромила

yatak odasıatypical
düz113 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

(ОФЕРТА-9240) АКРОНА ИМОТИ има удоволствието да Ви предложи **луксозен, стилен и изискан 3-стаен апартамент** в новопостроена сграда, разположен в еди...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Остромила
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar