SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
136 900 €
(2 013 € / m²)
Satış
Atipik
1
68 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ОФЕРТА 11559 ⚡НОВО!! ⚡ 🤑НАЙ-ДОБРАТА ЦЕНА ЗА АПАРТАМЕНТ С ТРИ СПАЛНИ ЗАВЪРШЕН ДО КЛЮЧ! Ако имате нужда от жилище с три спални, но нямате бюджет от 200...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar