SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(1 196 € / m²)
Satış
Atipik
1
92 m²
улица Еделвейс

yatak odasıatypical
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

'АДРЕС' недвижими имоти предлага първи етаж от двуетажна масивна къща на тиха и спокойна улица в района на Лозенка с площ от 92 кв.м. и прилежащи маза...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

улица Еделвейс
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС - ФРАНЧАЙЗ ПЛЕВЕН

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar