Teklifler listesi
9
9
9
147 649 €
(1 869 € / m²)
Satış
Atipik
1
79 m²
бул. Победа
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
79 m²
banyolar
Çevir İngilizce
АП. Д74 Двустаен апартамент Кършияка Предлагаме за продажба модерен двустаен апартамент с площ 79.48 кв.м, разположен на седми етаж в съвременен ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
бул. Победа
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.