SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
135 000 €
(1 849 € / m²)
Satış
Atipik
1
73 m²
Александър Стамболийски

yatak odasıatypical
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Явлена Имоти Ви предлага прекрасен двустаен апартамент, който съчетава комфорт, функционалност и впечатляваща гледка към Родопите. Жилището е с югои...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Александър Стамболийски
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar