SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
134 999 €
(1 311 € / m²)
Satış
Atipik
1
103 m²
ул. Пейо Яворов

yatak odasıatypical
düz103 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Оферта : 9250 АКТ 16! МАЛКА СГРАДА! АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ВИ Предлага да закупите страхотен апартамент с изложение юг-запад в с.Белащица. Имота е съ...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

ул. Пейо Яворов
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar