SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
83 400 €
(1 191 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
бул. Освобождение

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Оферта 65945 - Предлагаме Ви възможността да закупите двустаен апартамент с изцяло южно изложение в новоизграждащ се луксозен жилищен комплекс с модер...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

бул. Освобождение
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar