SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
134 999 €
(1 957 € / m²)
Satış
Atipik
1
69 m²
Николай Коперник

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Референтен номер: 1515. Реф.номер: 1515 ТОП ЦЕНА ! С АКТ 16 ! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН ПРОСТОРЕН ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ В КВАРТАЛ КЮЧУК ПАРИЖ РАЙОН ЮЖЕН ! П...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Николай Коперник
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar