SUPA24
60 999 €
(1 452 € / m²)
Satış
1
1
42 m²
Димо Хаджидимов

yatak odası1
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Референтен номер: 2396. Реф. номер: 2396 С АКТ 14! Предлагаме ви да закупите едностаен апартамент в Южен! Основни характеристики на имота: -Площ:...

Diğer
Teklifin yaşı: 12günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Димо Хаджидимов
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar