SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
137 000 €
(1 522 € / m²)
Satış
Atipik
1
90 m²
ж.к. Тева

yatak odasıatypical
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Предлагаме на Вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен в гр. Перник, кв. Тева предпочитан район с добра инфраструктура, спокойна ср...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

ж.к. Тева
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar